Uzdolnieni uczniowie z powiatu dąbrowskiego otrzymali stypendia

  • 16.04.2021, 15:13
  • Powiat dąbrowski
Uzdolnieni uczniowie z powiatu dąbrowskiego otrzymali stypendia
8 kwietnia 2021 roku w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów dla uczniów szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych w ramach projektu, pn. „Powiatowe Centrum Kompetencji Zawodowych” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Starosta Lesław Wieczorek oraz Wicestarosta Krzysztof Bryk wręczyli czeki na kwotę 6 tys. złotych dla dziewięciu uczniów szczególnie uzdolnionych ze szkół z powiatu dąbrowskiego.

W uroczystości uczestniczyli również: Mariola Smolorz Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia, Robert Pantera Dyrektor Zespołu Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, Jarosław Boryczka Dyrektor Zespołu Szkół im. Władysława Reymonta w Brniu, Magdalena Mach–Surowiec Dyrektor Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie.

Decyzją komisji stypendialnej w roku szkolnym 2020/2021 stypendia w wysokości 6 tys. zł otrzymali uczniowie: Natalia Wawrzonek, Anna Żurawska, Katarzyna Zaród, Wiktoria Skrzek, Jakub Skoczylas, Karol Wójcik (Zespół Szkół im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej), Karolina Wawrzonek, Gabriela Mietelska (Zespół Szkół im. Władysława Reymonta w Brniu), Kamil Bławat (Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie).

Stypendia są nagrodą za ciężką pracę uczniów, wysokie wyniki i osiągnięcia w nauce.

Samorząd Powiatowy serdecznie gratuluje i dziękuje wszystkim Uczniom, Dyrektorom, Nauczycielom i Rodzicom za ciężką pracę, która zaowocowała tym szczególnym wyróżnieniem.

Powiat dąbrowski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe