Tarnów. Zmiany w rozkładach jazdy autobusów MPK

  • 14.04.2021, 12:43
  • Natalia Tryba
mpk.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Od czwartku 15 kwietnia zmienią się rozkłady jazdy autobusów nr 2, 3 oraz 12. Jest to przede wszystkim odpowiedź na prośby pasażerów, dla których dotychczasowe godziny odjazdów stanowiły problem w dojazdach do miejsc pracy. Zmiany mają to naprawić.

Na linii numer 3 uległy zmianie niektóre kursy wykonywane w godzinach wieczornych i nocnych. Autobusy jadące w stronę osiedla Jasna zostały opóźnione o kilka minut, aby ułatwić przesiadki z autobusu numer 11 do autobusu nr 3.

Zmiana kursowania autobusów linii numer 2 jest podobna. 

Na wniosek pasażerów w nowym rozkładzie autobusów linii nr 2 zmieni się godzina odjazdu kursu z przystanku Kochanowskiego - Chyszowska. Zamiast o godzinie 22.05, odjedzie o 22.08. Zmienił się też rozkład linii nr 12 - przyspieszono odjazd z przystanku Mościce – Plac, z godziny 6.20 na 6.12. 

Od 15 kwietnia będą także wykonywane dodatkowe kursy do przystanku Przemysłowa – Działki. Dojedziemy do niego linią nr 41. Taki rozkład będzie obowiązywał do 31 października. 
 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe