Serca rosną w Tarnowie. Zbierane nakrętki mają pomóc potrzebującym

  • 13.04.2021, 12:02
  • Natalia Tryba
serce.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Na osiedlu Jasna w Tarnowie stanęło kolejne, czerwone serce, które czeka, by mieszkańcy wypełnili je po brzegi. Zbiórki nakrętek są coraz bardziej popularne a wpływa na to aspekt ekologiczny i chęć pomocy potrzebującym. Serce z Jasnej stanęło po to, by zebrać fundusze na Kacpra Harańczyka, który cierpi na rzadką chorobę naczyń mózgowych.

Akcję zbiórki na osiedlu Jasna zainaugurowano poprzez przekazanie pojemnika na nakrętki. Stworzyli go więźniowie osadzeni w tarnowskim zakładzie karnym.

Według radnych - zarówno z zaangażowanych osiedli oraz miasta Tarnowa - akcja zyskała poparcie społeczne i jest dowodem na to, że mieszkańcy mają wielkie serca.

Serce przy deptaku na Jasnej zostanie z mieszkańcami na dłużej. Każdy, kto zechce wspomóc Kacpra - może wrzucać plastikowe nakrętki. 
 

Natalia Tryba

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe