Rusza nabór prac do Salonu BWA w Tarnowie. Są zmiany w regulaminie

  • 08.04.2021, 16:34
  • Natalia Tryba
bwa.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
To już nie konkurs dla wszystkich zgłoszonych uczestników, ale przegląd prac artystów związanych z miastem oraz regionem tarnowskim. Salon w Biurze Wystaw Artystycznych zmienił regulamin zgodnie z sugestiami profesjonalnych artystów, którzy nie chcieli stawać w szranki z adeptami sztuki. Nabór prac rozpocznie się 9 kwietnia i potrwa do 17 maja.

Organizatorzy są otwarci na wszystkie formy ekspozycji, jednak jeśli nie będą w stanie zapewnić sposobu ich prezentowania - może być o to poproszony autor pracy. Wszystko po to, by twórcy mieli szansę w najlepszy, możliwy sposób pokazać swoje dzieła. W regulaminie pojawił się także zapis, że w przeglądzie nie mogą brać udziału prace dyplomowe, które powstały w szkole, albo są pracą licencjacką i magisterską.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe