19-latek z Brzeska z zarzutami uszkodzenia elewacji. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat

  • 08.04.2021, 11:40
  • KPP Brzesko
19-latek z Brzeska z zarzutami uszkodzenia elewacji. Grozi mu kara pozbawienia…
Brzescy policjanci ustalili sprawcę uszkodzenia elewacji budynku usługowo- handlowego. 19-letni mieszkaniec powiatu usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Pod koniec marca br. brzeska Policja została powiadomiona o uszkodzeniu elewacji budynku. Policjanci ustalili, że w jednej z miejscowości na terenie gminy Brzesko sprawca dokonał uszkodzenia płyt elewacyjnych nowo wybudowanego budynku usługowo handlowego poprzez naniesienie za pomocą farby napisu. Właściciel budynku wstępnie wycenił straty na ponad 500 złotych. Policjanci na podstawie zebranych informacji wytypowali sprawcę. Zgromadzony w czasie postępowania przygotowawczego materiał dowodowy potwierdził ich podejrzenia. Wandalem okazał się 19-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego. Wczoraj sprawca usłyszał zarzut uszkodzenia mienia.

W czasie przesłuchania przyznał się do przestępstwa i wyjaśnił, że napis farbą namalował z nudów, oraz że nie zdawał sobie sprawy z konsekwencji swojego nieodpowiedzialnego zachowania. Grozi mu teraz kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

 

KPP Brzesko

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe