Szpital w Proszowicach będzie miał nowy sprzęt

  • 01.04.2021, 19:17
  • Natalia Tryba
proszowice.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych do szpitala w Proszowicach trafi 4 270 000 złotych. Pieniądze zostaną wykorzystane na zakup specjalistycznego sprzętu. Środki finansowe udało się pozyskać dzięki mocnemu wsparciu posła Norberta Kaczmarczyka i jego rekomendacjom. Nie bez znaczenia była w tym przypadku także dobra współpraca pomiędzy rządem, parlamentem, samorządem oraz władzami szpitala.

To bardzo ważna inwestycja dla Norberta Kaczmarczyka.

Dobra współpraca pomiędzy rządem, parlamentem oraz samorządem rozkwita w powiecie proszowickim pomimo różnicy barw politycznych.

Te inwestycje to element szerszego planu naprawczego, który w dłuższej perspektywie ma pomóc w całkowitym oddłużeniu szpitala.

Dodajmy, że Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych to program, w ramach którego rządowe środki trafiają do gmin, powiatów i miast w całej Polsce na inwestycje bliskie ludziom.

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe