Zmiana rozkładu jazdy autobusów obsługujących gminę Tarnów

  • 29.03.2021, 10:18
  • Źródło: Gmina Tarnów
Zmiana rozkładu jazdy autobusów obsługujących gminę Tarnów
Uwaga pasażerowie podmiejskiej komunikacji! Od dziś autobusy obsługujące gminę Tarnów będą jeździć według zmienionego rozkładu jazdy. Powodem jest wzrost liczby zakażeń koronawirusem i aktualny stan epidemiczny w Polsce. Poniżej publikujemy komunikat urzędu gminy.

"Od poniedziałku, 29 marca, w związku z zaostrzeniem środków ostrożności spowodowanym epidemią, Gminna Komunikacja Publiczna, kursować będzie jak w soboty. Ten tymczasowy rozkład jazdy będzie obowiązywał do 9 kwietnia. Wyjątkiem jest linia T13, gdzie, ze względu na dużą liczbę pasażerów, rozkład jazdy pozostaje bez zmian.

Powodem jest koronawirus, decyzja o zaostrzeniu środków ostrożności skutkująca przejściem na tryb pracy zdalnej w wielu firmach i instytucjach oraz zamknięcie żłobków i przedszkoli". 

Źródło: Gmina Tarnów

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe