Grupa Azoty Głównym Partnerem KS ZKS Unii Tarnów

  • 23.03.2021, 15:24
  • Artykuł partnera
Grupa Azoty Głównym Partnerem KS ZKS Unii Tarnów
Grupa Azoty S.A. podpisała umowę reklamową z Klubem Sportowym ZKS Unią Tarnów. Dokument podpisany 18 marca obowiązywać będzie do końca roku. Na jego podstawie Grupa Azoty otrzymała tytuł Głównego Partnera tarnowskiego klubu.

W ramach umowy Grupa Azoty S.A. wspierać będzie nie tylko sekcję piłki nożnej, ale także drużynę futsalu. Warto nadmienić, iż zaangażowanie finansowe Grupy Azoty obejmować będzie w dużym stopniu szkolenie dzieci i młodzieży w wielu grupach wiekowych.

- Z satysfakcją i wielkimi nadziejami podchodzimy do kontynuacji współpracy z piłkarską Unią Tarnów. Zauważyliśmy wzrost liczebności szkółek piłkarskich, dlatego też jednym z głównych zapisów umowy jest odpowiednie wsparcie szkolenia dzieci i młodzieży. Jako Główny Partner KS ZKS Unii Tarnów liczymy również na sukces sportowy i awans do wyższej klasy rozgrywkowej – powiedział Tomasz Hinc, Prezes Zarządu Grupy Azoty S.A.

- Przed kilku laty Grupa Azoty zaufała nam i uwierzyła w nasze plany restrukturyzacji klubu, dzięki czemu staliśmy się regionalnym liderem szkolenia dzieci i młodzieży. Między innymi dzięki współpracy z Grupą Azoty w rok 2021 wkroczyliśmy jako Akademia Piłkarska wyróżniona Złotym Certyfikatem PZPN. Aktualnie szkolimy blisko 500 adeptów piłki nożnej w wieku od 3 do 18 lat, którym zapewniamy pełny wachlarz rozwoju sportowego. Prowadzimy Szkołę Podstawową Mistrzostwa Sportowego, w ubiegłym roku rozszerzyliśmy naszą ofertę edukacyjną o Liceum Ogólnokształcące, z kolei na rok 2021 zaplanowaliśmy uruchomienie internatu. Cieszę się, że Grupa Azoty te nasze działania dostrzega i wspiera finansowo ich realizację, pozostając z nami jako Partner również i w tym roku - powiedział Artur Szklarz, Prezes ZKS Unia Tarnów.

Piłkarski klub z Tarnowa walczy obecnie o awans do III ligi. W osiągnięciu sukcesu pomóc mają nowi zawodnicy pozyskani przez tarnowski klub w zimowym okienku transferowym. Jednym z nich jest były reprezentant Polski - Adam Kokoszka. Futsaliści natomiast występują w rozgrywkach pierwszej ligi.


 

Artykuł partnera

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe