Budowa Komendy Powiatowej PSP w Dąbrowie Tarnowskiej dobiega końca

  • 12.03.2021, 18:47
  • Natalia Tryba
komenda-psp.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Inwestycja Państwowej Straży Pożarnej dobiega końca. Warty 20 milionów, całkowicie nowy obiekt zastąpił dotychczasową siedzibę pożarników. Wizyta Marszałka Województwa Małopolskiego w powiecie dąbrowskim była okazją, by przyjrzeć się ostatnim etapom prac.

Dzięki współpracy wielu osób dało się doprowadzić inwestycję do końca.  Budowę wsparło województwo małopolskie, powiat dąbrowski i gminy z terenu powiatu.

Budowa jednostki wpłynie na poprawę jakości działań strażaków - a co za tym idzie bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców. Teren powiatu dąbrowskiego jest szczególnie narażony na powodzie - magazyn przeciwpowodziowy był zatem niezbędny w nowej siedzibie strażaków.

By móc powiedzieć, że budynek jest gotowy - zakończone muszą zostać prace  wewnątrz. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem - inwestycję uda się ukończyć w pierwszej połowie bieżącego roku.
 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe