Czyste powietrze i mieszkania dla młodych. Gmina Ryglice stawia na wielopłaszczyznowy rozwój

  • 12.03.2021, 17:22
  • Natalia Tryba
ryglice.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gmina Ryglice chce sprzyjać mieszkańcom i stale się rozwijać. Udział w wielu programach i projektach daje na to szansę. Będą nie tylko nowe mieszkania dla młodych, ale i skuteczna walka ze smogiem

Z programu Elena udało się pozyskać środki na stanowisko drugiego ekodoradcy. Jego zadaniem będzie współpraca z mieszkańcami, by skutecznie przygotowywać wnioski dofinansowujące odnawialne źródła energii.

To także jeden z elementów dbania o przyszłość Małopolan, którzy zostaną w województwie, by nie tylko tutaj mieszkań, ale i podjąć pracę. W stabilnej dorosłości rygliczan pomoże rządowy program. Gmina otrzymała fundusze na budowę trzydziestu mieszkań.

Każda z rad gmin - w formie uchwały - będzie przyjmować wytyczne  i priorytety związane z tym, jakie osoby będą miały szansę jako pierwsze - pozyskać takie mieszkania. Program jest powszechny i otwarty -dołączają do niego kolejne gminy. Być może dzięki temu uda się uzupełnić niedobór  mieszkań w Polsce.
 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe