Tarnów. Lodowisko przy ul. Wojska Polskiego przyciąga tłumy

  • 01.03.2021, 13:50
  • Daria Kurczab
lodowisko-22.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Lodowisko przy ul. Wojska Polskiego cieszy się powodzeniem wśród tarnowian i nie tylko. Po ponownym otwarciu zapytaliśmy o krótkie podsumowanie działalności tarnowskiego obiektu, dyrektora TOSiR-u Arkadiusza Marszałka.

 - Frekwencja jest bardzo duża. Zadowalająca przy obostrzeniach, które są na tych obiektach. Mamy praktycznie komplety osób, które mogą korzystać tym momencie z otwartych obiektów. Z lodowiska od 12 lutego skorzystało już ponad 8000 ludzi - mówi Arkadiusz Marszałek.

Równie dużym zainteresowaniem cieszą się tarnowskie pływalnie. Basen przy ul. Piłsudskiego odwiedziło 6500 osób, natomiast w Miejskim Domu Spotu na dzień dzisiejszy odnotowano 4500 wejść. Na dzień dzisiejszy nie ma informacji, aby obiekty miały zostać zamknięte.

 - Będziemy czekać i zobaczymy, co się będzie działo. Na razie nie mamy żadnych informacji ze strony Ministerstwa Sportu i Turystyki, które mówiłyby, że musimy te obiekty przygotować do ponownego zamknięcia - mówi Arkadiusz Marszałek

Przed ślizgawką tworzą się duże kolejki. To dlatego, że z uwagi na obostrzenia sanitarne na tafli może przebywać ograniczona liczba uczestników.

 -  Kolejki tworzą się najczęściej na lodowisku. Wiąże się to z tym, że część mieszkańców chce się dostać na ten obiekt w weekend. Natomiast wszyscy zachowują należyte odległości - mówi Arkadiusz Marszałek.

Obiekty zostały ponownie uruchomione 12 lutego na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów.

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe