Znów pomogą mamom w potrzebie – trwa zbiórka środków na Dom Samotnej Matki w Tarnowie

  • 01.03.2021, 13:19
  • Wioletta Zarębska
znow-pomoga-mamom-w-potrzebie-trwa-zbiorka-srodkow-na-dom-samotnej-matki-w-tarnowie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Trwa zbiórka pieniędzy na zakup środków użytku codziennego, które zostaną przekazane do Diecezjalnego Domu Samotnej Patki w Tarnowie. Potrzebne są artykuły spożywcze, higieniczne oraz środki czystości. Ma to być wyjątkowy prezent z okazji Dnia Kobiet – podarunki zostaną przekazane do placówki 8 marca.

- Jest to wsparcie dla kobiet, które w tym domu przebywają, które borykają się z masą różnych życiowych problemów, ale również jest to taki gest w stronę sióstr, które prowadzą ten Dom Samotnej Matki. Praca tego domu jest bardzo potrzebna. Trzymamy za siostry kciuki – mówił Seweryn Partyński, inicjator akcji.

Ta akcja pomocowa organizowana jest od kilku lat. W tym roku ze względu na trwającą pandemię zbiórka pieniędzy prowadzona jest przez internet. Cel to 5 tysięcy złotych.

- Wystarczy kliknąć i poprzez przelew internetowy wpłacić środki na tę zbiórkę. Jeszcze został tydzień do 8 marca, już mamy zebrane ponad 4 tysiące złotych, jesteśmy bardzo mile zaskoczeni. W minionych latach nie mieliśmy tak dobrych wyników. Jak pokazuje życie, z roku na rok zbieramy coraz więcej – dodaje Seweryn Partyński.

A inicjatywa jest szlachetna, bo potrzebne artykuły trafiają tam, gdzie są rzeczywiście potrzebne. Do tej pory Diecezjalny Dom Samotnej Matki w Tarnowie w przeciągu 37 lat pracy pomógł prawie 500 kobietom z dziećmi w potrzebie.

Więcej informacji o akcji: Dla Domu Samotnej Matki - Tarnów

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe