Dachowanie samochodu osobowego pod Szczucinem

  • 26.02.2021, 18:55
  • OSP Szczucin
Dachowanie samochodu osobowego pod Szczucinem

W godzinach popołudniowych doszło do wypadku drogowego w miejscowości Zabrnie. Po przyjeździe na miejsce i rozpoznaniu okazało się, że w zdarzeniu bierze udział jeden samochód osobowy, który zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w przydrożny mostek, po czym dachował. W pierwszej kolejności  działania przybyłych na miejsce jednostek OSP ze Szczucina polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym do  czasu przybycia Zespołów Ratownictwa Medycznego. W wyniku zaistniałego zdarzenia 2 osoby, które podróżowały samochodem zostały zabrane do szpitala przez przybyłe Zespoły RM. Na czas prowadzonych działań droga powiatowa była całkowicie zablokowana. Dalsze działania strażaków polegały na sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz uprzątnięciu pozostałości powypadkowych natomiast w ostatnim etapie działań na kierowaniu ruchem wahadłowo. W działaniach brały udział 2 zastępy OSP Szczucin(GBARt, GBA), 2 zastępy JRG Dąbrowa Tarnowska (GBARt, GBARt), 2 Zespoły RM, 2 patrole Policji oraz Pomoc Drogowa.

Bardzo dobrym zachowaniem wykazali się świadkowie zdarzenia, którzy w pierwszej kolejności udzielali pomocy poszkodowanym.

 

 
OSP Szczucin

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe