Jeżdżę z głową 2021 r. w Gminie Szczurowa

  • 25.02.2021, 09:41
  • Gmina Szczurowa
loadingŁaduję odtwarzacz...

W lutym 2021 roku po raz kolejny Gmina Szczurowa  przystąpiła do realizacji projektu nauki jazdy na nartach „Jeżdżę z głową” realizowanym w ramach zadania Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży.

Podobnie jak w ubiegłym roku, zajęcia odbywały się na stoku narciarskim „Laskowa - Kamionna” w Laskowej , gdzie 51 młodych sympatyków białego szaleństwa stawiało pierwsze kroki na nartach, by pod koniec cyklu zajęć pochwalić się umiejętnością samodzielnego zjazdu na trasie narciarskiej. Uczniowie nabyli nie tylko podstawowe umiejętności jazdy na nartach, ale poznali także zasady bezpiecznego korzystania ze stacji narciarskiej pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej.

W projekcie udział wzięli uczniowie ze Szkół Podstawnych ze Szczurowej, Strzelec Wielkich, z Woli Przemykowskiej  i z Niedzielisk wraz z opiekunami.

Projekt „Jeżdżę z głową” to szansa dla rozwoju sportowych talentów, a także popularyzacja dobrego nawyku jazdy w kasku, upowszechniania kultury fizycznej oraz promocji Małopolski jako regionu szczególnie przyjaznego dla uprawiania rekreacji i sportu.

Projekt finansowany jest ze środków Województwa Małopolskiego, Gminy Szczurowa oraz Rodziców dzieci biorących udział w projekcie.

Gmina Szczurowa

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe