Tuchów. Do dwóch lat pozbawienia wolności dla rolnika, który pędził bimber

  • 15.02.2021, 10:22
  • KMP Tarnów
Tuchów. Do dwóch lat pozbawienia wolności dla rolnika, który pędził bimber
Kryminalni z Komisariatu Tarnów-Zachód zlikwidowali pod Tuchowem, kompletną linię do produkcji nielegalnego alkoholu. Przydomowa bimbrownia zorganizowana została w pomieszczeniach stodoły. Podczas przeszukania gospodarstwa, policjanci zabezpieczyli prawie 250 litrów zacieru, 10 litrów gotowych wyrobów spirytusowych, a także urządzenia służące do ich wyprodukowania.

„Zaradny” rolnik został zatrzymany, a za naruszenie zapisów "Ustawy z o wyrobie alkoholu etylowego oraz wytwarzaniu wyrobów tytoniowych" usłyszał zarzut, za co grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do 2 lat. Mieszkaniec podtuchowskiej wsi przyznał się do winy i chce skorzystać z dobrowolnego poddania się karze.

Może być też pewny, że służąca do nielegalnej produkcji alkoholu, starannie zorganizowana przez niego aparatura ulegnie przepadkowi.

KMP Tarnów

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wujek
Wujek 15.02.2021, 21:34
Się do prawdziwej roboty weźcie a nie nachodzicie zwykłych zjadaczy chleba. Niech se chłop ukręcił trochę bimbru, jak dla siebie to komu zaszkodził? Co za chory kraj...
Fukncjonariusz
Fukncjonariusz 17.02.2021, 11:40
Sama Policja ma to gdzieś, znalazł się życzliwy i to wszystko, poszło zgłoszenie to i oni musieli tam pojechać.

Pozostałe