Chcą skutecznie odchudzać Małopolan, rusza projekt KlimaSlim

  • 12.02.2021, 16:38
  • Wioletta Zarębska
tar-2021-02-12-klimaslim.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Siedzący tryb życia, wysokokaloryczne posiłki, a teraz pandemia, która wszystkich zamknęła w domu – to prosty przepis nadwyżkę kilogramów i problemy zdrowotne. Według danych Narodowego Funduszu Zdrowia już trzech na pięciu Polaków cierpi na nadwagę, a co czwarty jest otyły. Na przeciw tym problemom wychodzi projekt KlimaSlim.

- Pomagamy dzieciom, dorosłym odchudzić się i wrócić do formy. Pomagamy również odzyskać dobry stan zdrowia – wyjaśniał Leszek Klimas.

- Rozszerzamy swoją działalność, będziemy konsultować w innych miastach niż dotychczas, będziemy robić rozmaite eventy również w Małopolsce. Leszek będzie publicznie motywował ludzi do działania – dodawała Anna Zalewska-Partyka.

Leszek Klimas to mistrz świata sylwetki atletycznej, ekspert do spraw walki z otyłością i zdrowego żywienia, nazwany też pogromcą tłuszczu dzieci.

- Kiedy rodzic przychodzi do mnie z dzieckiem to na początku analizuję szczegółowo, pytam się jaki problem zdrowotny ma dziecko. Układam specjalistyczny projekt KlimaSlim. W tym projekcie jest też trening i w tym projekcie jest też zdrowe jedzenie – tłumaczył Leszek Klimas.

- Podczas takich konsultacji pacjent, który przychodzi do Leszka musi ze sobą zabrać wyniki badań, które są szczegółowo analizowane. Następnie Leszek robi analizę ciała, prowadzi wywiad z daną osobą dotyczący trybu życia, dopytuje o wszystkie szczegóły związane z produktami jakie ta osoba spożywa na co dzień – uzupełniała Anna Zalewska-Partyka.

I na tej podstawie układa program, który pozwoli pozbyć się niechcianych kilogramów.

- Program trwa 30 dni minimum i Leszek jako motywator cały czas ma nad tym kontrolę, nad człowiekiem, który podjął się tego zadania. To znaczy, że ten człowiek nie jest pozostawiony samemu sobie tak jak po wyjściu od dietetyka i albo stosuje się do zasad, albo nie, tylko ten człowiek cały czas ma nad sobą pieczę Leszka – dodawała Anna Zalewska-Partyka.

Leszek Klimas dla dorosłych jest motywatorem, a dla dzieci superbohaterem, który pokazuje im, że zdrowy tryb życia to coś o co warto zadbać. Przykładem może być 8-letni Hubert, którego Leszek odchudził aż o 40 kilogramów.

- Hubert borykał się ze skrajną otyłością, w wieku 8 lat ważył 85 kg. Proszę sobie wyobrazić jaka to jest nadwaga dziecka. On już lądował w szpitalu na zbiciu ciśnienia, nieraz o 2-3 w nocy, bo ból głowy był straszny. Rodzice wszędzie jeździli z Hubertem, po wszystkich klinikach, dostali oczywiście wsparcie, pakiety żywieniowe, ale dziecku zabrakło motywacji. I jego mama powiedziała kiedyś w telewizji coś takiego, gdy się wypowiadała na mój temat, że "jeździli wszędzie, a pomoc mieli tuż za rogiem" – opisywał Leszek Klimas.

Z KlimaSlim najlepiej kontaktować się za pomocą strony internetowej.

 


 

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe