Mościczanie na kwarantannie nie pozostają bez wsparcia. Rada Osiedla pomaga mieszkańcom między innymi w zakupach

  • 26.01.2021, 15:11
  • Gabriela Kudła
tar-2021-01-26moscicegotowe.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Rada Osiedla Nr 8, rozpoczęła akcje "Mościce Pomagają". Działania, które podejmują mają na celu aktywizację mieszkańców Mościc oraz realną pomoc w dobie pandemii. Na ten moment akcja ma za zadanie pomoc osobom, które ze względu na odbywaną kwarantannę, nie mogą opuścić swoich domów.

Pomoc, którą niosą wolontariusze to nie tylko robienie zakupów. Ochotnicy pomagają także seniorom w codziennych czynnościach. Niedawno wybrana Rada Osiedla obiecuje współprace z młodymi. Oprócz tego, warto wspomnieć, że w przyszłości Koordynatorki, które zajmują się akcją "Mościce Pomagają" planują również więcej  projektów związanych w głównej mierze z seniorami. 

Gabriela Kudła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe