101-latka z Tarnowa zaszczepiona!

  • 26.01.2021, 13:21
  • Wioletta Zarębska
tar-2021-01-26-szczepionka-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Pani Zofia w ubiegłym tygodniu obchodziła 101 lat, teraz przyjęła szczepionkę na COVID-19. Preparat podano jej 25 stycznia o godzinie 16:45. Jest to pierwsza osoba – po medykach – zaszczepiona w CenterMedzie. Pani Zofia, uważa zaszczepić się po prostu trzeba.

W sumie na szczepienie zapisało się blisko 700 tysięcy seniorów. W CenterMedzie w pierwszej kolejności preparat podawany będzie osobom powyżej 80 roku życia.

Pani Zofia po drugą dawkę szczepionki ma zgłosić się za trzy tygodnie. Wtedy będzie w pełni chroniona. Jak deklaruje producent po tym preparacie pacjent otrzymuje odporność na poziomie 96 %.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe