Do kolizji trzech pojazdów osobowych doszło po godzinie 16-tej w Tarnowie na ulicy Wyszyńskiego.
Sprawcą kolizji okazał się 60-letni kierujący samochodem osobowym, który nie dostosował się do panujących warunków atmosferycznych i uderzył czołowo w nadjeżdżający z naprzeciwka pojazd. Jak się później okazało 60 latek, był pod wpływem alkoholu. Na to wszystko najechał trzeci pojazd.
Ruch przez blisko godzinę ulicą Wyszyńskiego był wstrzymany, w pojazdach podróżowali wyłącznie nimi kierujący.
















![Podejrzany o kradzież elementów infrastruktury kolejowej zatrzymany przez policję [wideo] Podejrzany o kradzież elementów infrastruktury kolejowej zatrzymany przez policję [wideo]](https://static2.tarnowska.tv/data/articles/sm-16x9-podejrzany-o-kradziez-elementow-infrastruktury-kolejowej-zatrzymany-przez-policje-wideo-1763752319.jpg)















































![Podejrzany o kradzież elementów infrastruktury kolejowej zatrzymany przez policję [wideo]](https://static2.wielicka.tv/data/articles/xga-16x9-podejrzany-o-kradziez-elementow-infrastruktury-kolejowej-zatrzymany-przez-policje-wideo-1763752318.jpg)


















![Podejrzany o kradzież elementów infrastruktury kolejowej zatrzymany przez policję [wideo]](https://static2.mielec.tv/data/articles/xga-16x9-podejrzany-o-kradziez-elementow-infrastruktury-kolejowej-zatrzymany-przez-policje-wideo-1763752317.jpg)






