Termomodernizacja budynków w Wojniczu coraz bliżej. Jest wsparcie od województwa

  • 25.01.2021, 16:43
  • Gabriela Kudła
tar-2021-01-25wojniczmovie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Wojniczu, a także Zespół Szkolno-Przedszkolny oraz Dom Ludowy w Wielkiej Wsi przejdą modernizację. W ramach przygotowanego projektu zostaną przeprowadzone prace termomodernizacyjne polegające na ociepleniu ścian zewnętrznych budynków, wymianie okien oraz innych pracach budowlanych. Gmina Wojnicz pozyskała na ten cel środki z Regionalnego Programu Operacyjnego.

Projekt modernizacji budynków w gminie Wojnicz uzyskał maksymalną ilość punktów, a łączna kwota otrzymanego dofinansowania to ponad 4 miliony złotych. Szkoła Podstawowa w Wojniczu, która ma przejść termomodernizacje, jest jedną z największych szkół w gminie, natomiast Dom Ludowy w Wielkiej Wsi po remoncie ma zostać przeznaczony na potrzeby mieszkańców. Pracę mają rozpocząć się jeszcze w tym roku.

Gabriela Kudła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe