Tarnów. Niemal wszyscy uczniowie najmłodszych klas wrócili do szkolnych ławek

  • 22.01.2021, 16:47
  • Gabriela Kudła
tar-2021-01-22szkolymovie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Najmłodsi uczniowie szkół podstawowych wrócili do nauczania stacjonarnego. Decyzja o ich powrocie do nauki w szkołach to zdaniem dyrektorów tarnowskich placówek dobra decyzja i zdecydowanie długo oczekiwana przez zarówno rodziców, jak i najmłodszych. Potwierdza to fakt, że frekwencja w tarnowskich podstawówkach na ten moment wynosi prawie 100%.

W szkołach zwraca się szczególną uwagę na zachowanie zasad reżimu sanitarnego, a tymczasem dyrektorzy liczą  na powrót klas starszych do nauki stacjonarnej.
Przypomnijmy, że uczniowie klas I-III rozpoczęli naukę zdalną 9 listopada, a dzieci do szkolnych murów wróciły 18 stycznia 2021. 

Gabriela Kudła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe