Tarnów. Uczyli swoje babcie i dziadków jak chronić się przed oszustami

  • 18.01.2021, 16:57
  • Wioletta Zarębska
tar-2021-01-18-wnuczka-wnuczek-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jak pokazują policyjne statystyki to seniorzy są szczególnie narażeni na wyłudzenia dużych sum pieniędzy metodą "na wnuczka". Dzięki konkursom przeprowadzonym przez Samorząd Województwa Małopolskiego przy współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie świadomość osób starszych na pewno zostanie zwiększona. Za te działania zostali nagrodzeni uczniowie szkół z regionu tarnowskiego, którzy wzięli udział w akcji "Wnuczka, wnuczek edukuje – babcia, dziadek się stosuje!".

Do udziału w konkursie zgłosiło się 11 szkół z regionu tarnowskiego, w sumie prace przygotowało kilkudziesięciu uczniów.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe