Spółki Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego i Małopolski Rynek Hurtowy w Tarnowie zostały połączone

  • 13.01.2021, 18:04
  • Wioletta Zarębska
tar-2021-01-13-tarr-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zakończyło się połączenie Tarnowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. i Małopolskiego Rynku Hurtowego S.A. W przeciągu półtora roku wypracowano rozwiązania, dzięki którym wzmocniony zostanie TARR, a majątek MRH nie zostanie wyprzedany.

Wyjaśnijmy, że Małopolski Rynek Hurtowy to spółka postawiona w stan likwidacji, z kolei TARR mocno pracuje nad poprawieniem swoich wyników finansowych. Połączenie obu instytucji ma przynieść obopólne korzyści.

W zorganizowanym spotkaniu związanym z zakończeniem połączenia spółek udział wzięli: Witold Kozłowski - Marszałek Województwa Małopolskiego oraz członkowie Zarządu Województwa Małopolskiego: Iwona Gibas i Marta Malec-Lech. Ponadto obecni byli parlamentarzyści z regionu tarnowskiego.

W trakcie spotkania odbyło się też oficjalne otwarcie windy – jednej z najpotrzebniejszej inwestycji w siedzibie TARR-u przy ul. Szujskiego 66.


 


 

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe