Punkt obsługi klientów gminnej komunikacji w nowej lokalizacji

  • 07.01.2021, 12:36
  • Artykuł partnera
Punkt obsługi klientów gminnej komunikacji w nowej lokalizacji
To wyjście naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i ułatwienie w zakresie nabywania biletów okresowych oraz tzw. m-kart. - Szacujemy, że punkt obsługi klientów w nowej lokalizacji, dwukrotnie skróci czas oczekiwania na załatwienie spraw – mówi zastępca wójta, Sławomir Wojtasik. Od najbliższej soboty, 9 stycznia, zostanie on przeniesiony z ulicy Pułaskiego 7, do budynku dworca autobusowego w Tarnowie przy ul. Dworcowej 1 (parter budynku).

Nowa siedziba punktu obsługi klientów gminnej komunikacji będzie czynna jak dotychczas, czyli od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 16.00, oraz w soboty w godz. 9.00 – 14.00. Docelowo mieszkańcy będą obsługiwani na dwóch stanowiskach.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z referatem gospodarki komunalnej Urzędu Gminy Tarnów pod numerami telefonów (14) 688 – 01 – 42,43 lub 516 865 266 (biuro przewoźnika).

Artykuł partnera

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe