Samorządowe spotkanie opłatkowe subregionu tarnowskiego

  • 23.12.2020, 08:50
  • Telewizja Małopolska
loadingŁaduję odtwarzacz...
Marszałek Witold Kozłowski złożył życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia podczas tradycyjnego opłatka samorządowców z subregionu tarnowskiego. W zdalnym spotkaniu uczestniczyli m.in. wojewoda Łukasz Kmita, Roman Ciepiela, prezydent Tarnowa, Roman Łucarz, starosta tarnowski, Andrzej Potępa, starosta brzeski, Lesław Wieczorek, starosta dąbrowski oraz reprezentujący kościół katolicki ksiądz biskup Andrzej Jeż, ordynariusz diecezji tarnowskiej.

Już po raz 13 odbyło się samorządowe spotkanie opłatkowe subregionu tarnowskiego. W tym roku przedstawiciele powiatu tarnowskiego, dąbrowskiego, brzeskiego oraz miasta Tarnowa, a także wojewoda i marszałek Małopolski Witold Kozłowski spotkali się wyjątkowo w formie online. Świąteczne spotkanie rozpoczął m.in. koncert dziewczęcego chóru katedralnego Puellae Orantes.

Telewizja Małopolska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe