Dopalacze, broń i amunicja na powiślu

  • 13.06.2018, 11:17
  • KPP Dąbrowa Tarnowska
Dopalacze, broń i amunicja na powiślu
W sobotę 9 czerwca br. około godz.22.00. oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej otrzymał zgłoszenie od zaniepokojonej kobiety dotyczące dziwnego zachowania siostry. Z relacji jaką przedstawiła zgłaszająca wynikało, że mogło dojść do zagrożenia stanu życia lub zdrowia 25 – latki .

Zaalarmowani policjanci niezwłocznie podjęli interwencję. Każda minuta w tej sytuacji była ważna dla policjantów, aby dotrzeć do kobiety.  Na miejscu zastali zgłaszającą, która przekazała funkcjonariuszom informację , że jej siostra od dwóch dni nie wychodzi ze swojego pokoju, ciągle śpi i nie można z nią nawiązać kontaktu co może być wynikiem zażycia dopalaczy.

Policjanci zastali  25 - latkę nieprzytomną i natychmiast udzielili jej pomocy. Przybyła na miejsce załoga pogotowia zabrała nieprzytomną kobietę do szpitala. Efektem zażycia niewiadomego pochodzenia substancji psychoaktywnych była czasowa utrata mowy przez kobietę.

Dąbrowscy kryminalni prowadząc dochodzenie w tej sprawie zatrzymali dwóch mężczyzn:  25 – letniego mieszkańca gminy Bolesław oraz 27 - letniego mieszkańca województwa świętokrzyskiego.  W  trakcie przeszukań ich miejsc zamieszkania  zabezpieczyli około 70 woreczków strunowych wśród nich kilka  z zawartością jasnej substancji i suszu (substancje te zostaną poddane badaniu laboratoryjnemu), wagę elektroniczną, amunicję wojskową  oraz elementy broni palnej.

Mieszkańcowi województwa świętokrzyskiego wstępnie przedstawiono zarzut  posiadania  broń palnej i  amunicji bez zezwolenia, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 8.

KPP Dąbrowa Tarnowska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Powislak
Powislak 13.06.2018, 22:46
Tam to gnoje mają rozmach. Jak nie arsenały to cyberprzestępców. A innym dopalacze. Do jakich szkół ci ludzie chodzili że tacy niegrzeczne?

Pozostałe