Nowe laptopy dla uczniów szkół powiatu tarnowskiego

  • 11.12.2020, 14:47
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-12-11-powiat-tarnowski-laptopy-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Niebagatelne wsparcie dla szkół z terenu powiatu tarnowskiego przekazała Marta Malec-Lech z Zarządu Województwa Małopolskiego. Promesę opiewającą na ponad 107 tysięcy złotych wręczyła staroście tarnowskiemu Romanowi Łucarzowi. Te pieniądze pozwolą sfinansować zakup 34 laptopów, które trafiły do potrzebujących wsparcia i pomocy w edukacji zdalnej uczniów.

Wsparcie w postaci laptopów – trafi do szkół, dla których organem prowadzącym jest powiat tarnowski. Przykładem szkoły, do której trafiły nowe komputery wraz z niezbędnym oprogramowaniem jest Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu.

Ponadto komputery trafią też do szkół: w Zakliczynie, Ryglicach i Żabnie.

Dodajmy, że wsparcie na zakup laptopów pochodzi z Pakietu Edukacyjnego Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej dofinansowanej ze środków Unii Europejskiej.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe