Prezydent z niższym wynagrodzeniem? Dwóch radnych bardzo by tego chciało

  • 04.12.2020, 16:36
  • Gabriela Kudła
tar-2020-12-04prezydentgotowe.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nie będzie obniżki wynagrodzenia prezydenta miasta Tarnowa. Pod projektem, który złożył radny Marek Ciesielczyk do Kancelarii Rady Miejskiej podpisał się tylko radny PiSu- Dawid Solak. Wcześniej na sesji radni nie zgodzili się na dyskusję na ten temat.

Przypomnijmy, że w sierpniu radni podjęli decyzje o nieudzieleniu prezydentowi Romanowi Ciepieli wotum zaufania, mimo to uzyskał absolutorium, jednak radny Marek Ciesielczyk chce dążyć do zorganizowana referendum dotyczącego odwołania prezydenta miasta.
Roman Ciepiela po raz pierwszy prezydentem został w 1994 roku, potem w 2014 roku tarnowianie wybrali go po raz drugi, w 2018 roku został wybrany po raz kolejny. Wtedy zaufało mu ponad 58% mieszkańców.

 

Gabriela Kudła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ja też głosowałem na PiS
Ja też głosowałem na PiS 05.12.2020, 08:20
Wyborcy PiS zapamiętają nazwiska radnych PiS, którzy dają takiemu nieudacznikowi jak Ciepiela najwyższa pensję. To skandal. Wstyd radni PiS!
Willis
Willis 04.12.2020, 21:11
Radny ciesielczyk heh znów radny ciesielczyk i PIENIĄDZE. Pane radny ciesielczyk a pan choć "stówke" odprowadził na rzecz m.Tarnów za wieszanie plakatów wyborczych na barierce chodnika przy Starym Cmentarzu przy ul.Tuchowskiej? ciesielczyk i pieniądze= CIESIEPODZIAŁYMOJEPINIĄDZE? CIESIEMPRZESŁOŁ.
Ciepiela to najgorszy prezydent
Ciepiela to najgorszy prezydent 04.12.2020, 17:59
Faktycznie radni PiS roztoczyli nad Ciepielą parasol ochronny. Wyborcy PiS powinni pytać teraz tych radnych, dlaczego uważają, że tak słaby prezydent pobiera teraz najwyższe możliwe wynagrodzenie. PiS powinien się wstydzić.

Pozostałe