Tarnowskie lokale bez wsparcia MZB. Czynsz muszą zapłacić w całości

  • 23.11.2020, 13:54
  • Daria Kurczab
tar2020-11-23-ulgi-do-czynszugot.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nie będzie ulg czynszowych dla zamkniętych przez ograniczenia rządowe restauracji oraz innych firm, wynajmujących lokale od Miejskiego Zarządu Budynków w Tarnowie. Na wiosnę zarząd pomógł w ten sposób ponad 100 najemcom- obniżając lub umarzając im czynsze na łączną kwotę 250 tys. zł.

Przedsiębiorcy, którzy z powodu ograniczeń pandemicznych wprowadzonych przez rząd mają trudności w działaniu, mogą ubiegać się w magistracie o czasowe zwolnienie z podatku od nieruchomości. Podobnie jak to miało miejsce podczas pierwszej fali pandemii na wiosnę. Piotr Augustyński dodaje, że wśród złożonych w ostatnim czasie 11 wniosków o obniżkę lub umorzenie czynszu są restauracje i puby, kluby fitness, ale też sklepy odzieżowe, które mogą funkcjonować poza galeriami handlowymi.

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
am
am 23.11.2020, 21:51
co to jest tyś. ?

Pozostałe