Ponad 50 kotów czeka na pomoc tarnowian

  • 17.11.2020, 16:00
  • Gabriela Kudła
tar-2020-11-17kotygotmovie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wielokrotne wspierany przez tarnowskich uczniów koci szpitalik ze względu na trwająca pandemie a co za tym idzie zdalną naukę ma kłopoty ze zdobywaniem tak dużej ilości karmy jak do tej pory. Obecnie w schronisku znajduje się ponad 50 kotów a ich liczba wciąż rośnie, jak mówi prezes Fundacji Zmieńmy Świat tak ciężka sytuacja trwa od marca. Teraz jedyną okazją aby im pomóc są internetowe zbiórki.

Szczegóły w materiale wideo. 

Gabriela Kudła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
KG
KG 18.11.2020, 16:56
Szanowna Pani Alino. Znam Pani historie ale nie rozumiem tego wpisu bo nie tutaj powinien być. Nigdy się Pani do nas nie zwracała o pomoc. Była Pani w TOZ o ile pamiętam prowadziła im Pani księgowość. Z tego co wiem zachowali się nie fair bo została jak rozumiem Pani sama z kotami które dokarmia. Więc pretensje do wszystkich są chybione, proszę je kierować pod właściwy adres. I prosze nie pisac w liczbie mnogiej bo pisze pani tylko o sobie. Każdego roku kilkadziesiat osób dokarmiających koty otrzymuje od nas karmę. Inne organizacje mają swoje listy takich osób i im o ile wiem w miarę mozliwości pomagają. Nie odpowiadamy za innych, myślę że to oczywiste.
Krzysztof Giemza
Fundacja Zmieńmy Świat
Alina
Alina 18.11.2020, 00:29
A kto ma wspomóc nas "bezimiennych" opiekunów dokarmiajacych miastowe koty . Nie pomagają nam organizacje . Sami musimy sobie radzić .
Willis
Willis 18.11.2020, 06:37
Alina. Szacun i chwała tym którzy pomagają kotkom na osiedlach. Różnica miedzy p. Giemzą a Alinką jest taka że ten pierwszy nie zależnie od wszystkiego sam sie zobligował do pomocy i musi ją nieść a Alinka dzisiaj ma pieniążki to pomaga a gdy nie ma to nie pomaga coś na wzór wolontariatu. Ale jak wyżej Alina - SZACUN.

Pozostałe