Pomóż w walce z epidemią! Małopolska rekrutuje do szpitali i placówek leczących koronawirusa

  • 06.11.2020, 15:29
  • Telewizja Małopolska
loadingŁaduję odtwarzacz...
Trwa rekrutacja do szpitali tymczasowych oraz innych placówek ochrony zdrowia leczących chorych na COVID-19 w Małopolsce. Pracownicy są potrzebni ze względu na ciągle powiększającą się bazę łóżkową dla pacjentów z koronawirusem. Kluczowe znaczenie ma tutaj personel medyczny.

Poszukiwany jest zarówno personel medyczny jak i wolontariusze z uprawnieniami medycznymi, lub takimi które będą przydatne z punktu widzenia skompletowania zespołu do placówek zaangażowanych do walki z epidemią. Częścią zespołu będą lekarze, pielęgniarki, ratownicy i opiekunowie medyczni, salowe i pracownicy obsługi technicznej. Ale potrzebni mogą być też m.in. przedstawiciele służb mundurowych, studenci czy harcerze.

Co ważne, już są pierwsze zgłoszenia chęci do pracy. Ale potrzebna jest bardzo szeroka mobilizacja społeczeństwa Małopolski. Pomoc drugiemu człowiekowi to teraz jest bardzo ważna. Osoby chętne do pracy proszone są o kontakt w sposób telefoniczny lub mailowy: [email protected], infolinia 12 210 22 19.

Telewizja Małopolska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe