Józefa Szczurek-Żelazko nie jest już sekretarzem stanu w Ministerstwie Zdrowia

  • 05.11.2020, 15:37
  • Wioletta Zarębska
Józefa Szczurek-Żelazko nie jest już sekretarzem stanu w Ministerstwie…
Józefa Szczurek-Żelazko z Prawa i Sprawiedliwości złożyła dymisję z funkcji sekretarza stanu w Ministerstwie Zdrowia. O swojej decyzji poinformowała w mediach społecznościowych. "Praca w Ministerstwie Zdrowia była dla mnie dużym wyzwaniem i zaszczytem" - pisała na twitterze, równocześnie zapewniając: "Nadal będę kontynuować swoją pracę dla Państwa i naszego kraju jako Poseł na Sejm, wykorzystując moją wiedzę i zdobyte doświadczenie".

Józefa Szczurek-Żelazko pełniła funkcję sekretarza stanu w Ministerstwie Zdrowia od 2017 roku. Wcześniej była dyrektorką Szpitala Powiatowego w Brzesku. W sejmie zasiada od 2015 roku, wcześniej byłą radną województwa małopolskiego. 

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe