Porodówka w Centrum Zdrowia Tuchów znów pracuje

  • 05.11.2020, 10:06
  • Źródło: CZT
Porodówka w Centrum Zdrowia Tuchów znów pracuje
Wznowiono zawieszone świadczenia Porodówki Nowej Generacji w Tuchowie. Udało się opanować problemy kadrowe i ruszyły przyjęcia Pacjentek.

Przypomnijmy, że w ostatnich zewnętrznych badaniach satysfakcji realizowanych przez fundację Rodzić po ludzku tuchowski Oddział Ginekologiczno-Położniczy zyskał najwyższe opinie w zakresie zadowolenia z opieki i kontaktu z dzieckiem po narodzinach.

Zdecydowana większość, bo ponad  90 % Pań, wybiera tutejszą Porodówkę Nowej Generacji ze względu na rekomendację lekarza prowadzącego ciążę.  Znaczący wpływ na tę decyzję mają także opinia o oddziale i warunki lokalowo-sanitarne. Rośnie liczba Pacjentek, które informacje o warunkach porodu czerpią od znajomych i od rodziny oraz z mediów społecznościowych.

Mocną stroną tuchowskiej porodówki pozostaje indywidualne podejście do każdej z Pacjentek czyli podmiotowość i życzliwość personelu. Zdecydowana większość Pań deklaruje, że ponownie wybrałyby Tuchów na miejsce porodu.

Coraz więcej Pacjentek przygotowuje plan porodu, zazwyczaj konsultowany z położną. Część wypełnia ten dokument w szpitalu.

Źródło: CZT

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe