J. Kaczyński do opozycji w Sejmie: Narażacie na śmierć mnóstwo ludzi, jesteście przestępcami

  • 28.10.2020, 15:43
  • Sejm/x-news
J. Kaczyński do opozycji w Sejmie: Narażacie na śmierć mnóstwo ludzi, jesteście przestępcami
Warszawa. - Mamy dzisiaj w Polsce bardzo wysoki stan zagrożenia z powodu epidemii. Ten stan wyklucza jakiekolwiek spotkania publiczne powyżej pięciu osób – przypomniał Jarosław Kaczyński podczas wystąpienia w Sejmie. - Z waszego podjudzenia odbywają się setki, tysiące różne demonstracji – powiedział do posłów opozycji.

- Wy w tej chwili w imię własnych, małych, brudnych interesów - interesów Nowaka - rozwalacie Polskę, narażacie na śmierć mnóstwo ludzi, jesteście przestępcami. Jest przestępstwo w Polsce spowodowania niebezpieczeństwa powszechnego. Wy wzywając do demonstracji powodujecie tego rodzaju niebezpieczeństwo i odpowiecie za to – przestrzegł Kaczyński.

Sejm/x-news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe