Centrum Zdrowia Tuchów zamyka dwa oddziały na 10 dni. Powodem koronawirus

  • 26.10.2020, 10:08
  • Źródło: Centrum Zdrowia Tuchów
Centrum Zdrowia Tuchów zamyka dwa oddziały na 10 dni. Powodem koronawirus
Oddziały Ginekologiczno – Położniczy i Neonatologiczny Szpitala Rodzinnego Centrum Zdrowia Tuchów z dniem 24 października tymczasowo zawieszają przyjęcia.

Panie przyjęte wcześniej, a także noworodki zakończą hospitalizacje w Tuchowie. Nowe przyjęcia zostają jednak wstrzymane do 4 listopada. Przerwa w udzielaniu świadczeń wynika z potwierdzenia przypadków koronawirusa wśród członków personelu i podyktowana jest koniecznością skierowania części pracowników na kwarantannę.

Jednocześnie przypominamy, że Centrum Zdrowia Tuchów prowadzi także Porodówkę Nowej Generacji w Dąbrowie Tarnowskiej. Tamtejszy Oddział Ginekologiczno-Położniczy funkcjonuje bez zakłóceń i na bieżąco przyjmowane są porody.

Źródło: Centrum Zdrowia Tuchów

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe