Jest drugi punkt wymazowy w Tarnowie

  • 21.10.2020, 16:46
  • Źródło: UMT
Jest drugi punkt wymazowy w Tarnowie
W Tarnowie uruchomiony został dzisiaj drugi punkt pobierania wymazów do testów w kierunku koronawirusa. Punkt prowadzony przez Vitomed mieści się w namiocie przy ul. Westerplatte 27.

Jak informuje Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Krakowie, pacjenci mogą się do niego zgłaszać codziennie w godz. 9-14. Wizyta musi być poprzedzona rejestracją telefoniczną (tel. 793 600 112), a na badanie należy zabrać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL. Osoby skierowane przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej proszone są ponadto o podanie przed badaniem numeru zlecenia.

W punkcie przy ul. Westerplatte istnieje także możliwość wykonania badania komercyjnego. Jego koszt to 370 złotych.

Przypominamy, że w Tarnowie działa także punkt wymazowy przy Szpitalu Wojewódzkim im. św. Łukasza (ul. Lwowska 178). Badania w nim wykonywane są od poniedziałku do niedzieli w godz. 7-13. Obowiązkowej rejestracji dokonać można pod numerem telefonu 14 631 54 15.

 

Źródło: UMT

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe