Tarnów. Prawomocny wyrok sądu dla byłej dyrektorki szkoły. Kolejna sprawa w toku

  • 20.10.2020, 13:34
  • Daria Kurczab
tar_2020-10-20_sad_wyrok_dla_dyrmovie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
8 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata. Taki wyrok podtrzymał Sąd Okręgowy w sprawie przywłaszczenia blisko 6 tyś. zł przez. - byłą już - dyrektorkę Zespołu Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie. Głośna sprawa, która miała miejsce podczas zbiórki WOŚP w 2018 roku.

Tego samego dnia kiedy oskarżona usłyszała ostateczny wyrok Sądu Okręgowego złożyła prośbę o zwolnienie jej ze stanowiska dyrektora ZSEO. Na tym jednak nie koniec problemów Alicji C. Przed sądem wciąż toczy się proce w sprawie, w której oskarżona została o przywłaszczenia pieniędzy podczas zbiórek, które w 2017 prowadziło Szkolne Centrum Wolontariatu „Empatia”. Zdaniem śledczych przywłaszczyła 1131 zł ze zbiórki na tarnowski oddział Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami oraz 1333 zł ze zbiórki na absolwenta ZSEO, który stracił dom w pożarze.

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dz
dz 20.10.2020, 20:55
skandal

Pozostałe