Powiat tarnowski w czerwonej strefie? Najpewniej w czwartek rząd wyda taką decyzję

  • 20.10.2020, 12:57
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-10-20-powiat-w-czerwonej-strefiemovie-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gwałtownie rośnie liczba chorych na COVID-19 w regionie. W powiecie tarnowskim obecnie jest 289 aktywnych przypadków zakażeń, co według rządowych liczników kwalifikuje go, do objęcia czerwoną strefą. Jak wyjaśnia starosta tarnowski dzień w dzień przybywa kilkadziesiąt nowych przypadków zachorowań. Najwięcej chorych na COVID-19 jest w gminach: Tarnów, Tuchów i Żabno.

W związku z rosnącą liczbą zakażeń starosta tarnowski apeluje o noszenie maseczki, dystans społeczny i dbanie o zdrowie swoje i swoich bliskich.

Dodajmy, że jeśli powiat tarnowski będzie objęty czerwoną strefą, automatycznie zostaną wprowadzone na jego terenie najbardziej rygorystyczne obostrzenia. W efekcie odwołane może zostać wiele zaplanowanych wydarzeń, jednym z nich jest choćby Niepodległościowy Zlot w Łowczówku organizowany w ramach Powiatowych Obchodów Święta Niepodległości.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jan
Jan 21.10.2020, 21:52
"Pan starosta apeluje o noszenie maseczki, dystans społeczny i dbanie o zdrowie swoje i swoich bliskich"...Jak mamy dbać o zdrowie, kiedy w przychodniach tylko tele porady ???

Pozostałe