Dramat pod Tuchowem. Znaleziono ciało kobiety i jej syna, w chwili tragedii w budynku był jeszcze 19-latek

  • 14.10.2020, 01:11
  • Natalia Tryba
tar-2020-10-14_siedliska_ver_2-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Do dramatycznego odkrycia doszło w Siedliskach k. Tuchowa w powiecie tarnowskim. Jak poinformowało Radio RMF zwłoki żony i jednego z synów znalazł 50-letni mężczyzna, który we wtorek (13.10.) wieczorem wrócił z pracy. Popołudniem [14.10] prokurator Mieczysław Sienicki potwierdził, że obie ofiary miały ślady ran na ciele. Wcześniej dotarła do nas informacja o ranach u 15-latka

W domu był jeszcze 19-latek, który nie słyszał, że na jednym z pięter mogła stać się tragedia. Na ciele 15-letniego chłopca widoczne były rany cięte szyi i łokcia. Zwłoki kobiety, bez żadnych obrażeń, leżały w jednym z pokojów na piętrze.

Na miejscu pracował prokurator z Prokuratury Rejonowej z Tarnowa oraz służby śledcze z tarnowskiej komendy, jak również z Komendy Wojewódzkiej Policji z Krakowa. Do działań włączyło się także Laboratorium Kryminalistyczne KWP w Krakowie. Śledczy pracowali na miejscu do wczesnych godzin rannych, zbierając ślady oraz dowody mogące odpowiedzieć na pytanie, co się wydarzyło w podtarnowskiej wsi. Ciała 15-latka i 40-latki zostały przekazane do prosektorium, gdzie biegli z zakresu patomorfologii określą przyczynę oraz czas zgonu.

Zebrany materiał dowodowy zostanie poddany analizie w ramach prowadzonego postępowania przez Komendę Miejską Policji w Tarnowie, które będzie nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową w Tarnowie.

Śledczy nie udzielają informacji, w jaki sposób doszło do tragedii.

 

Natalia Tryba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tft
Tft 16.10.2020, 00:44
To jest po prostu masakra co tam się mogło stać, 19 latek nie słyszał nic
??
?? 14.10.2020, 23:10
Syn był w domu, dwie ofiary i nic nie słyszał??

Pozostałe