Łatwiej o prawo jazdy w tarnowskim MORD-zie

  • 09.10.2020, 12:09
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-10-09-mord-tarnowmovie-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Coraz więcej kandydatów na kierowców egzamin na prawo jazdy kończy z pozytywnym wynikiem – to dane z Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnowie, w którym – według statystyk – zdawalność we wszystkich kategoriach wzrosła. Ten fakt powinien ucieszyć szczególnie tych, który będą podchodzić do egzaminu na kategorię "B".

Co ważne, pandemia koronawirusa nie wpłynęła na liczbę osób podchodzących do egzaminu. Szacunkowo na testy teoretyczne czeka się około tygodnia, a na egzamin praktyczny około 3 tygodni – to obecnie jedne z najkrótszych terminów w regionie – tłumaczy dyrektor ośrodka.

Najdłużej czeka się na egzamin praktyczny na kategorię "A", powodem z jednej strony jest duże zainteresowanie posiadaniem prawa jazdy na jednoślad, a z drugiej czynnik pogodowy i warunki atmosferyczne na drodze.

Kandydaci na kierowców, a także ci który mają już dokument upoważniający do prowadzenia pojazdów mechanicznych, zawsze wsiadając do samochodu powinni pamiętać przede wszystkim o bezpieczniej jeździe. O bezpieczeństwie na drodze trzeba pamiętać zwłaszcza jesienią, bo właśnie o tej porze roku są najtrudniejsze warunki do jazdy. Szybko zapadający zmierzch, często padający deszcz i pojawiająca się mgła sprawiają, że widoczność jest na drogach jest mocno ograniczona, a wtedy nietrudno o nieszczęście.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Konfident
Konfident 12.10.2020, 01:21
Pamiętam jak jeden gościu z Krame ,u mi powiedział że nigdy nie będę miał prawo jazdy wiadomo nie dam łapówki nie zdam ,więc to są brednie ludzie zdajapo 39 razy płacąc za nic lepiej zdawać w innym mieście niż w tej dziurze

Pozostałe