Konkursy o świętym Janie Pawle II dla uczniów szkół z Tarnowa i regionu

  • 08.10.2020, 12:33
  • Wioletta Zarębska
loadingŁaduję odtwarzacz...
Obecnie trwający 2020 rok został ogłoszony przez sejm rokiem świętego Jana Pawła II. Trzeba zaznaczyć, że dokładnie - 18 maja - przed stu laty na świat przyszedł Karol Wojtyła w małopolskich Wadowicach. Teraz wielkimi krokami zbliża się kolejna upamiętniana przez Polaków data – 16 października, czyli 42. rocznica pontyfikatu Jana Pawła II. W związku z tym w Małopolsce organizowanych jest wiele wydarzeń poświęconych polskiemu Papieżowi. Część z nich ma na celu przybliżenie uczniom postaci tego wybitnego Polaka.

Małopolski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Tarnowie wraz z partnerami zorganizował konkurs dla uczniów szkół z terenu miasta i regionu pn. W hołdzie Polskiemu Papieżowi. W jego trakcie nagradzano prace: multimedialne, literackie i plastyczne poświęcone właśnie Janowi Pawłowi II. Teraz na uczniów szkół czeka druga odsłona tego konkursu.

Trzeba zaznaczyć, że przedłużony został termin nadsyłania prac konkursowych, dlatego zgłaszać się do udziału można aż do 20 października. W przypadku chęci wzięcia udziału w grze miejskiej śladami Jana Pawła II w Tarnowie karty zgłoszeń należy wysłać elektronicznie na skrzynkę mailową.

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na stronie internetowej Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe