Śmiertelny wypadek w Świebodzinie. Nie żyje 18-latek

  • 25.09.2020, 20:28
  • Redakcja
Śmiertelny wypadek w Świebodzinie. Nie żyje 18-latek

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Świebodzin na Dąbrowszczyźnie. Przed godziną 17.00 kierujący toyotą nie opanował pojazdu na łuku drogi i  swoją podróż zakończył w pobliskim rowie. Wraz z nim podróżowało jeszcze 3 mężczyzn, wszyscy w wieku od 18 do 19 lat. Łącznie samochodem podróżowało cztery osoby.

Jak informuje asp. Ewelina Fiszbain z dąbrowskiej policji, pomimo udzielonej pomocy przez ratowników medycznych obecnych na miejscu zdarzenia, 18-latka nie udało się uratować. Mężczyzna miał liczne obrażenia.  Pozostali podróżujący samochodem zostali przewiezieni do szpitala, gdzie są pod opieką medyczną. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Mężczyznom w szpitalu pobrano krew do badania na obecność alkoholu lub środków psychoaktywnych w organizmie.

Droga w miejscowości była nieprzejezdna przez kilka godzin. Na miejscu pracowali: prokurator i policja. Służby zabezpieczyła samochód do celów procesowych. 

W działaniach brały udział zastępy GBARt 2,5/25, GBARt 2/16 z JRG Dąbrowa T. SLRt z OSP Bolesław, GLM z OSP Świebodzin, trzy Zespoły Ratownictwa Medycznego, patrole policji i prokurator.

Zdj. PSP i KPP w Dąbrowie Tarnowskiej

 

Redakcja

Podziel się:Pozostałe