Turystyczne propozycje dla mieszkańców Tarnowa i regionu

  • 25.09.2020, 13:42
  • Gabriela Kudła
tar-2020-09-24-palach-projekty-totgotmovie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Trzy projekty w ramach aktywizacji turystyki w regionie zostały przygotowane przez Tarnowską Organizację Turystyczną. Dotyczą głównie promocji regionalnych winnic i pasiek oraz zachęcenia do zwiedzenia miasta i okolicy. Jedno z wydarzeń nosi nazwę „ENOTarnowskie” i ma na celu wzmacnianie turystyki winiarskiej. W planach jest modernizacja małej infrastruktury w wybranych winnicach oraz poprawa funkcjonalności strony internetowej. Ale to nie wszystko.

Warto wspomnieć, że wszystkie projekty będą zrealizowane jeszcze w tym roku a ich łączny koszt to około 100 tysięcy złotych. Znaczna część z tego bo aż 92 tysiące zostały dofinansowane z budżetu województwa małopolskiego.
 

Gabriela Kudła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe