I etap remontu mostu na Dunajcu w Ostrowie wykona firma z Warszawy

  • 23.09.2020, 16:58
  • Wioletta Zarębska
tar-2020-09-23-most-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Remont kapitalny mostu na Dunajcu w Ostrowie wchodzi w nowy etap. Początkiem tygodnia w Powiatowym Zarządzie Dróg podpisano umowę z wykonawcą, a w czwartek most zostanie przekazany firmie jako plac budowy. I etap remontu wykona firma z Warszawy.

Według kosztorysu pierwszy etap remontu miał kosztować 10,4 miliona złotych. Jednak firma, która wygrała przetarg zaoferowała się wykonać pracę za niższą cenę.

Prace mają zakończyć się wraz z końcem roku. Co ważne, Starostwo Powiatowe w Tarnowie już stara się o olbrzymie dofinansowanie na drugi, ostatni etap remontu mostu. Pieniądze na ten cel powiat chce pozyskać z Funduszu Dróg Samorządowych. Władze starostwa liczą, na maksymalne dofinansowanie opiewające na 30 milionów złotych.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe