Kobieca szajka z Lublina w rękach policjantów z komisariatu Tarnów - Zachód

  • 22.09.2020, 11:46
  • Źródło: KMP Tarnów
Kobieca szajka z Lublina w rękach policjantów z komisariatu Tarnów - Zachód
Cztery lublinianki w wieku od 24 do 38 lat odwiedziły podczas wakacji i po ich zakończeniu Tarnów oraz teren Podkarpacia. Ale w planach wcale nie miały poznania naszego pięknego regionu, tylko … kradzieże.

Panie na swój cel obrały duże centra handlowe, z których wynosiły na masową wręcz skalę ubrania bez płacenia za nie. Do gustu przypadła im szczególnie jedna z tarnowskich galerii, gdzie na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy pojawiły się aż trzykrotnie. Odwiedziły także mielecką galerię. Wszędzie gdzie się pojawiły zostawiały po sobie spore braki w towarze. Wybierały popularne „sieciówki” i w torebkach wynosiły damską, męską i dziecięcą odzież. Pozostawały bezkarne, bo znalazły sposób aby „oszukać” elektroniczne bramki. Ale wszystko do czasu. Po wrześniowych „zakupach” w Tarnowie zostały zatrzymane i trafiły w ręce policjantów z komisariatu Tarnów-Zachód.

Mundurowi zabezpieczyli przy nich skradzione tego dnia w Tarnowie i w Mielcu ubrania warte blisko 10 tysięcy złotych. Każda z kobiet usłyszała po 7 zarzutów.

Śledczy mają powody twierdzić, że mieszkanki Lublina działały także na terenie innych galerii w Małopolsce i Podkarpaciu. Obecnie weryfikują swoje przypuszczenia.

Fot. Tarnowska policja

Źródło: KMP Tarnów

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe