Region. Szkoły gotowe na rozpoczęcie roku szkolnego. Dyrekcja stara się zapewnić maksimum bezpieczeństwa oraz komfortu psychicznego swoim wychowankom

  • 20.08.2020, 14:56
  • Daria Kurczab
tar_2020-08-20_szkolyyymovie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W szkołach trwają ostatnie przygotowania do powrotu uczniów. 1 Września będzie jednak inny niż dotychczas. Zrezygnowano z akademii rozpoczynającej nowy rok szkolny. Dzieci udadzą się bezpośrednio do swoich klas. Ministerstwo Edukacji Narodowej zaleca taką organizację pracy i jej koordynację, by umożliwić zachowanie dystansu między osobami przebywającymi na terenie szkoły.

To dyrektor szkoły za zgodą sanepidu oraz samorządu będzie mógł podjąć decyzję o ponownym przejściu na zdalny lub hybrydowy tryb nauki.

 

Szczegóły w materiale video.

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe