Brzesko. Oddział położniczo-ginekologiczny wznawia swoją działalność

  • 10.08.2020, 13:41
  • Daria Kurczab
tar_2020-08-10_szpital_brzeskomovie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Pod koniec marca w brzeskim szpitalu z powodu koronawirusa zawieszono działalność kilku oddziałów, w tym także ginekologiczno-położniczego. Chociaż koronawirusa nie wykryto wśród personelu porodówki, pojawił się problem w obsadzie anestezjologów i pielęgniarek anestezjologicznych.

Problemy z kadrą lekarską w brzeskim szpitalu zaczęły się w momencie, kiedy zakazano lekarzom pracy w kilku placówkach na raz. Ten problem miało wiele mniejszych szpitali w regionie. Teraz sytuacja wraca do normy. Oddział położniczy w brzeskim szpitalu ma zostać otwarty pod koniec sierpnia. Do tej pory pacjentki z powiatu brzeskiego odsyłane są do szpitali w Bochni i Tuchowie.

Szczegóły w materiale video.

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe