Burmistrz Tadeusz Bąk z pozytywnym wynikiem na koronawirusa

  • 07.08.2020, 16:59
  • Wioletta Zarębska
Burmistrz Tadeusz Bąk z pozytywnym wynikiem na koronawirusa
Jak poinformował Urząd Miasta i Gminy Wojnicz burmistrz Tadeusz Bąk zachorował na COVID-19. W opublikowanym na stronie urzędu komunikacie czytamy: "Badanie zostało wykonane prywatnie, bowiem Burmistrz w trosce o dobro i bezpieczeństwo mieszkańców oraz pracowników tutejszego urzędu po odbytym urlopie uznał w świetle aktualnej sytuacji epidemiologicznej w kraju o takiej konieczności. Urząd pozostaje w stałym kontakcie z sanepidem, wciąż obowiązuje wzmożony reżim sanitarny".

Burmistrz Tadeusz Bąk czuje się dobrze i obecnie przebywa w domu.

Równocześnie urząd prosi o ograniczenie wizyt w celu załatwienia swoich spraw do minimum. Jeśli nie jest to możliwe przed wybraniem się do urzędu należy wcześniej umówić się telefonicznie.

Wioletta Zarębska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe