Mała frekwencja na tarnowskich basenach. TOSiR liczy straty

  • 06.08.2020, 12:40
  • Daria Kurczab
tar_2020-08-06_basenymovie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tarnowskie baseny notują spadek zainteresowania o co najmniej połowę w porównaniu do roku ubiegłego. Mimo zmniejszenia obostrzeń nie przybyło odwiedzających baseny kryte. Również lipcowa aura nie sprzyjała korzystaniu z letniej pływalni.

Część tarnowian nadal boi się korzystać z obiektów. Jak zapewnia Arkadiusz Marszałek p.o. dyrektora Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji letni basen przy alei Tarnowskich spełnia wszystkie wymogi sanitarne, zapewniając użytkownikom kąpieliska wszelkie środki bezpieczeństwa. Do Parku Wodnego przychodzi dziennie ok 500 osób, przed pandemią było ich ponad 1000. Podobnie jest w Miejskim Domu Sportu w Mościcach, który odwiedza około 200 osób. Spadek zanotowano również na pływalni letniej. Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji liczy straty. Przed okresem pandemii wpływ do kasy TOSiR był na poziomie 18 tys. zł. brutto, natomiast obecnie są to kwoty rzędu 6-7 tys. zł. Jeśli sytuacja będzie się utrzymywać i warunki pogodowe nie będą sprzyjały korzystaniu z letniej pływalni trudno będzie odrobić straty

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe