Tarnów. Wyasfaltowano przejazd pod wiaduktem przy al. Tarnowskich. Czy to wyczekiwany koniec remontu?

  • 04.08.2020, 12:52
  • Daria Kurczab
tar_2020-08-04_wiadukt_al_tarnowskichmovie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Po wielu latach przebudowy przejazdu pod wiaduktem przy al. Tarnowskich pojawił się asfalt. Widok ten sprawił, że mieszkańcy potraktowali to jako zwiastun świadczący o możliwym zakończeniu budowy i oddaniu przejazdu do użytku. Asfaltowanie to nie jedyne prace, jakie prowadzone są w tym momencie przy wiadukcie. Jednocześnie układane są chodniki, niwelowane są skarpy oraz wykonywane są wjazdy dróg dojazdowych. I tu pojawiają się kolejne problemy.

Jak udało się nam ustalić, po zakończeniu prac, kolejną inwestycje w tym miejscu planuje urząd miasta. ZDiK ma w planach wytyczenie nowej ul Tuchowskiej i przedłużenie jej wzdłuż torów do wiaduktu na alei tarnowskich. Będzie to jednak możliwe, gdy kolejarze skończą wszystkie prace i przekażą teren wraz z odpowiednią dokumentacją.

Daria Kurczab

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Tarnowska.tv prowadzonego przez Tarnowskie Media sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Alojzy Chracz
Alojzy Chracz 08.08.2020, 09:01
Brak gospodarza w mieście - miejscy radni do wymiany!
Pawel
Pawel 08.08.2020, 01:31
Śmiechu warte. Głęboka komuna dalej w naszym regionie.
Tarnowianin
Tarnowianin 07.08.2020, 07:06
Konca nie widac....

Pozostałe